Bestuur


Bestuur

Jos Ceyssens

Ere-Voorzitter
Nieuwstraat 3A 3440 Zoutleeuw

Danny Putzeys

Voorzitter
Zoutleeuwse stwg 14E 3440 Zoutleeuw info@putzeysbvba.be

Jos Mingelinckx

Kledij en Materiaal
St-Truidensestwg 86 3440 Zoutleeuw jos.mingelinckx@telenet.be  ...

Anny Luyten

Penningmeester
Zoutleeuwse stwg 14E 3440 Zoutleeuw info@putzeysbvba.be

Marc Aerts

Gerechtigd correspondent
Neerlandensestraat 50 3440 Zoutleeuw marc.aerts@bmwb.be

Francois Janssens

Verantwoordelijke kantine
Rondweg 5 3440 Zoutleeuw francois.janssens9@telenet.be

Jo Schepers

Verantwoordelijke terreinen
Drie Sluizenweg 2 3440 Zoutleeuw

Frank Drillieux

Jeugdvoorzitter
Prof.e.Vlierbergstraat 9 3440 Zoutleeuw frankdrillieux@skynet.be Jeu...


Jeugdbestuur

Jos Mingelinckx

Kledij en Materiaal
St-Truidensestwg 86 3440 Zoutleeuw jos.mingelinckx@telenet.be  ...

Frank Drillieux

Jeugdvoorzitter
Prof.e.Vlierbergstraat 9 3440 Zoutleeuw frankdrillieux@skynet.be Jeu...

Bert Morren

TVJO en U17
Grote Steenweg 22 3440 Zoutleeuw bertmorren@telenet.be   TVJO ...

Danny Thijs

Algemene support / Financiële cel
Nieuwstraat 15A 3440 Zoutleeuw danny.thijs@verz.kbc.be Algemene ...

Guido Herbots

Algemene support
guidoherbots@gmail.com Algemene Support

Dirk Nellissen

U8, Foot-Pass en Tornooi deelnames
U8, Foot-Pass en Tornooi deelnames Nieuwstraat 18 3440 Zoutleeuw dir...

Paul Joris

U13 A
U11 trainer, Hoofd scouting en Middenbouwcoördinator dswvlabra@gmail.com


Vrijwilligers

Marc Vos

Rustoordstraat 68 3440 Zoutleeuw

Benjamin Daenen

Asbroekstraat 6B 3440 Zoutleeuw benjamin.daenen@skynet.be


Trainers Jeugd

Bert Morren

TVJO en U17
Grote Steenweg 22 3440 Zoutleeuw bertmorren@telenet.be   TVJO ...

Dirk Nellissen

U8, Foot-Pass en Tornooi deelnames
U8, Foot-Pass en Tornooi deelnames Nieuwstraat 18 3440 Zoutleeuw dir...

Kevin Milis

U9
kevinmilis@hotmail.com

Yannick Mommen

U13 B
yannick.mommen@hotmail.com

Efrem Everaerts

U11 B
efrem.everaerts@telenet.be

Davy Beelen

U6
sandy.renquin@telenet.be

Christophe Galante

U7
christophe.galante@telenet.be

Jimmy Bogaerts

U11 A
Jimmy_bogaerts@hotmail.com

Paul Joris

U13 A
U11 trainer, Hoofd scouting en Middenbouwcoördinator dswvlabra@gmail.com

Niels Lenaerts

U15
niels.lenaerts@arjohuntleigh.com

Frank Celis

Doelmannen
celis.frank@telenet.be  


Trainers Senioren

Rudy Beelen

Verzorger
Rijkswachtstraat 3340 Zoutleeuw

Pascal Noulet

T1 4de prov
pascal_noulet@hotmail.com T1 4de prov   

Ronny Flameng

Doelmannen
 

Geert Poulussen

T1 3de prov
poulussengeert@gmail.com T1 3de prov  

Hugo Hansoul

T2 3de prov
hansoulhugo@hotmail.com T2  3de prov  


Afgevaardigden

Dirk Hombrouckx

Afgevaardigde 4de prov.
Afgevaardigde 4de prov.

Maurice Bouvin

Afgevaardigde 3de prov.
Afgevaardigde 3de prov.