Bestuur


Bestuur

Jos Ceyssens

Ere-Voorzitter
Nieuwstraat 3A 3440 Zoutleeuw

Danny Putzeys

Voorzitter
Zoutleeuwse stwg 14E 3440 Zoutleeuw info@putzeysbvba.be

Jos Mingelinckx

Kledij en Materiaal
St-Truidensestwg 86 3440 Zoutleeuw jos.mingelinckx@telenet.be  ...

Anny Luyten

Penningmeester
Zoutleeuwse stwg 14E 3440 Zoutleeuw info@putzeysbvba.be

Marc Aerts

Gerechtigd correspondent
Neerlandensestraat 50 3440 Zoutleeuw marc.aerts@bmwb.be

Francois Janssens

Algemene support
Rondweg 5 3440 Zoutleeuw francois.janssens9@telenet.be

Geert Rowie

Verantwoordelijke kantine
g.rowie@telenet.be  

Leo Raets

Kledij en materiaal
leo.raets68@gmail.com

Paul Joris

U11, Externe communicatie
U11 trainer, Externe Communicatie dswvlabra@gmail.com

Frank Drillieux

Voorzitter Jeugd
frankdrillieux@skynet.be  


Jeugdbestuur

Jos Mingelinckx

Kledij en Materiaal
St-Truidensestwg 86 3440 Zoutleeuw jos.mingelinckx@telenet.be  ...

Pascal Noulet

TVJO
pascal.noulet@hotmail.com   TVJO

Guido Herbots

Algemene support
guidoherbots@gmail.com Algemene Support

Kevin Milis

Verantwoordelijke tornooien
Verantwoordelijke tornooien kevinmilis@hotmail.com

Frank Drillieux

Voorzitter Jeugd
frankdrillieux@skynet.be  


Vrijwilligers

Geert Rowie

Verantwoordelijke kantine
g.rowie@telenet.be  

Marc Vos

Rustoordstraat 68 3440 Zoutleeuw

Benjamin Daenen

Asbroekstraat 6B 3440 Zoutleeuw benjamin.daenen@skynet.be

Kathleen Daenen

Verantwoordelijke Keuken
Verantwoordelijke Keuken


Trainers Jeugd

Pascal Noulet

TVJO
pascal.noulet@hotmail.com   TVJO

Dirk Nellissen

U15B
U15B dirknellissen@hotmail.com

Efrem Everaerts

U12
efrem.everaerts@telenet.be

Davy Beelen

U7
sandy.renquin@telenet.be

Christophe Galante

U8
christophe.galante@telenet.be

Mario Vermaelen

U8
mario.vermaelen@limaservices.be

Sven Duchêne

U9
sven.duchene@hotmail.com

Davy Goossens

U10 en Doelmannen Senioren
davy.nathalie@hotmail.com

Ruiz Vargas

U13
don_ruiz@hotmail.com

Pascal De Dier

U17A
pascaldedier@skynet.be

Serge Lattinne

U17B
serge.lattinne@skynet.be

Paul Joris

U11, Externe communicatie
U11 trainer, Externe Communicatie dswvlabra@gmail.com

Niels Lenaerts

U15a
niels.lenaerts@arjohuntleigh.com

Frank Celis

Doelmannen
celis.frank@telenet.be  

Frank Vanhentenrijck

U9 B
fvh@proflowplus.be  


Trainers Senioren

Davy Goossens

U10 en Doelmannen Senioren
davy.nathalie@hotmail.com

Geert Poulussen

T1 3de prov
poulussengeert@gmail.com T1 3de prov  

Hugo Hansoul

T2 3de prov
hansoulhugo@hotmail.com T2  3de prov  


Afgevaardigden

Dirk Hombrouckx

Afgevaardigde 4de prov.
Afgevaardigde 4de prov.

Maurice Bouvin

Afgevaardigde 3de prov.
Afgevaardigde 3de prov.