Overzicht wedstrijden en tornooideelnames

Up-to-date versie via Koninklijke Belgische voetbalbond:

Versie 1/1/2017:

U17
7/01/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 K.ST.DRIESLINTER A NIV.1
14/01/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
28/01/17 15:00 SP.HEIDE LINTER A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
4/02/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 VC.BEKKEVOORT A NIV.2
11/02/17 12:30 WS.WOMMERSOM A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
19/02/17 09:30 SK.RUMMEN-GEETBETS A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
4/03/17 15:00 K.ST.DRIESLINTER A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
11/03/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS A NIV.2
18/03/17 09:30 VS.KORTENAKEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
1/04/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 SP.HEIDE LINTER A NIV.1
8/04/17 15:00 VC.BEKKEVOORT A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
22/04/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 WS.WOMMERSOM A NIV.2
U15
7/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 SP.BUDINGEN A NIV.1
14/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 HO.TESTELT A NIV.2
21/01/17 14:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
29/01/17 09:30 SK.RUMMEN-GEETBETS A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
4/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 VS.KORTENAKEN R
11/02/17 14:00 SNA.KEIBERG B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
18/02/17 09:30 VK.LINDEN B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
5/03/17 09:30 SP.BUDINGEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
11/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 VK.LINDEN B NIV.1
18/03/17 12:30 HO.TESTELT A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
25/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1
1/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 SK.RUMMEN-GEETBETS A NIV.1
8/04/17 10:15 VS.KORTENAKEN R RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
22/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1
U13A
14/01/17 15:00 SMS.LUBBEEK A NIV.3 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3
21/01/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3 K.ST.HAASRODE B NIV.2
28/01/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3 RC.BUTSEL A NIV.3
11/02/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3 KVC.KESSEL-LO 2000 B NIV.2
18/02/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN C NIV.3
4/03/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3 KA.GOETSENHOVEN A NIV.3
11/03/17 11:15 OUD-HEVERLEE LEUVEN C NIV.3 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3
18/03/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3 SMS.LUBBEEK A NIV.3
25/03/17 14:30 K.ST.HAASRODE B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3
1/04/17 09:30 RC.BUTSEL A NIV.3 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3
23/04/17 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.3
U13B
7/01/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3 VK.LINDEN A NIV.2
14/01/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3 VS.KORTENAKEN A NIV.2
21/01/17 13:30 SNA.KEIBERG B NIV.3 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3
4/02/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3 OUD-HEVERLEE LEUVEN D NIV.2
11/02/17 09:30 VK.LINDEN B NIV.3 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3
18/02/17 09:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3
4/03/17 14:30 VK.LINDEN A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3
11/03/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3 VC.BERTEM-LEEFDAAL B NIV.2
18/03/17 12:30 VS.KORTENAKEN A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3
25/03/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3 SNA.KEIBERG B NIV.3
8/04/17 15:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN D NIV.2 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3
22/04/17 15:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.3 VK.LINDEN B NIV.3
U12
7/01/17 13:00 K.ST.HAASRODE B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
14/01/17 10:00 WS.WOMMERSOM A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
21/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 RC.BUTSEL A NIV.2
28/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 K.ARS.OPLINTER A NIV.2
4/02/17 12:30 K.ST.DRIESLINTER A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
11/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 KVC.KESSEL-LO 2000 B NIV.2
18/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 VS.KORTENAKEN A NIV.2
4/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 K.ST.HAASRODE B NIV.1
11/03/17 11:00 VS.KORTENAKEN A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
18/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 WS.WOMMERSOM A NIV.2
25/03/17 09:30 RC.BUTSEL A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
1/04/17 11:00 K.ARS.OPLINTER A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
8/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 K.ST.DRIESLINTER A NIV.2
23/04/17 09:30 KVC.KESSEL-LO 2000 B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
U11
14/01/17 11:30 ST.NEERWINDEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
21/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 FC.GEETBETS A NIV.1
28/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 CR.VISSENAKEN A NIV.1
4/02/17 09:30 VS.KORTENAKEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
11/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 VV.HOUTEM B NIV.1
18/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
11/03/17 11:15 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
18/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 ST.NEERWINDEN A NIV.1
25/03/17 13:30 FC.GEETBETS A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
1/04/17 12:00 CR.VISSENAKEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
8/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 VS.KORTENAKEN A NIV.1
22/04/17 09:30 VV.HOUTEM B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
U10A
7/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 VS.KORTENAKEN A NIV.3
14/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 VK.LINDEN A NIV.2
21/01/17 09:30 K.ARS.OPLINTER A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
28/01/17 09:30 RC.BUTSEL A NIV.3 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
4/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 OUD-HEVERLEE LEUVEN E NIV.3
11/02/17 15:00 SNA.KEIBERG B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
18/02/17 13:00 SMS.LUBBEEK A NIV.3 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
4/03/17 10:15 VS.KORTENAKEN A NIV.3 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
11/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 SMS.LUBBEEK A NIV.3
18/03/17 12:00 VK.LINDEN A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
25/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 K.ARS.OPLINTER A NIV.2
1/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 RC.BUTSEL A NIV.3
8/04/17 15:00 OUD-HEVERLEE LEUVEN E NIV.3 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
22/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 SNA.KEIBERG B NIV.2
U10A
7/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 SP.HEIDE LINTER A NIV.1
14/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 K.HALLE VV. A NIV.1
21/01/17 09:30 VV.HOUTEM B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
28/01/17 11:00 K.ARS.OPLINTER B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
4/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN B NIV.1
11/02/17 13:00 ST.NEERWINDEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
18/02/17 11:30 FC.GEETBETS A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
4/03/17 12:00 SP.HEIDE LINTER A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
11/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 FC.GEETBETS A NIV.1
18/03/17 12:00 K.HALLE VV. A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
25/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 VV.HOUTEM B NIV.1
1/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 K.ARS.OPLINTER B NIV.1
8/04/17 13:00 SC.OUT-HOEGAARDEN B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1
22/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW B NIV.1 ST.NEERWINDEN A NIV.1
U8
7/01/17 11:30 VC.BEKKEVOORT B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
14/01/17 09:30 HO.BIERBEEK D NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
21/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 CR.VISSENAKEN A NIV.1
28/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 RC.BUTSEL B NIV.1
4/02/17 13:00 KA.GOETSENHOVEN B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
11/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 SC.OUT-HOEGAARDEN C NIV.1
18/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 VS.KORTENAKEN A NIV.1
4/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 VC.BEKKEVOORT B NIV.1
11/03/17 09:30 VS.KORTENAKEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
18/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 HO.BIERBEEK D NIV.1
25/03/17 14:30 CR.VISSENAKEN A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
1/04/17 09:30 RC.BUTSEL B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
8/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1 T.BUNSBEEK A NIV.1
22/04/17 14:30 SP.KUMTICH-TIENEN A RD.ZOUTLEEUW A NIV.1
U7
7/01/17 14:30 KVK.TIENEN A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
14/01/17 09:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
21/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 SP.ROOSBEEK-NEERVELP A NIV.2
28/01/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 FC.GEETBETS A NIV.1
4/02/17 09:30 VS.KORTENAKEN B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
11/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 ST.NEERWINDEN A NIV.2
18/02/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 KVZ.GLABBEEK A NIV.2
4/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 KVK.TIENEN A NIV.2
11/03/17 14:30 KVZ.GLABBEEK A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
18/03/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 SC.OUT-HOEGAARDEN B NIV.2
25/03/17 09:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
1/04/17 12:30 FC.GEETBETS A NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2
8/04/17 12:00 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2 VS.KORTENAKEN B NIV.2
22/04/17 15:00 ST.NEERWINDEN A NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2

Tornooideelnames

ter info, tornooideelnames 2015/2016

Club Datum RDZ deelname
Houtem VV 26.03.16 U10 Paul
  28.03.16 U9 Efrem
TW 3000 29.04.16 U10 Paul
Glabbeek 29.04.16 U10 Basil
  30.04.16 U9 Efrem
Zepperen-Brustem 29.04.16 U6 Walter
  01.05.16 U7 Kevin
    U9 Joury/Tom
    U8 Melissa
    U12 Niels
Hoegaarden 29.04.16 U7 Ronny
Bekkevoort 30.04.16 U12 Bert als U11
WS Wommersom 07.05.16 U8 Melissa
  08.05.16 U15 Axel
Velm VV 08.05.16 U10 Paul
Arsenal Oplinter 07.05.16 U7 Kevin
    U15 Leo
VKM St-Truiden 21.05.16 U12 Bert
    U9 Joury
    U7 Kevin
  22.05.16 U6 Walter
Sporting Hasselt 05.05.16 U12 Bert
Kortenaken 14.05.16 U12 Bert
    U9 Joury
    U15 Leo
    U6 Walter
  16.05.16 U12 Niels als U13
Gravelo 29.05.16 U10 Paul
    U8 Melissa
    U15 Leo
  30.05.16 U10 Basil
  31.05.16 U17 Ali
Budingen 21.05.16 U9 Efrem
    U10 Basil
    U13 Michel
Halle VV 22.05.16 U12 Niels als U13
    U6 Walter
Jeuk 15.05.16 U13 Michel
Hoepertingen 16.05.16 U7 Kevin
Heide Linter 28.05.16 U15 Axel
  29.05.16 U13 Michel als U14