Trainingsschema 2016-2017

Behoudens wijzigingen gecommuniceerd door de trainer, vind je hieronder het trainingsschema van de verschillende jeugdploegen.

U6, U7, U8, U10(Efrem), U10(Jimmy), U11, U12, U13 (Niels), U13 (Michel), U15, U17, Keepers


Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
U8
U8 Kevin
17.00 - 18.00
U8
U8 Kevin
17.00 - 18.00
18.00
U12
Terrein B2
18.00 - 19.00

U11
U11 Paul
18.00 - 19.15
Terrein B2

U10J
Terrein C1
18.30 - 19.30
U6
U6
18.15 - 19.15
Terrein C1

U7
U7
18.15 - 19.15
Terrein C2

U10E
U10 Efrem
18.30 - 19.30
Terrein C2

Keepers
Keepers Frank
19.30 - 20.00
Terrein E/D

U15
U15
19.30 - 21.00
Terrein B1

U17
U17
19.30 - 21.00
Terrein B2
U12
Terrein B2
18.00 - 19.00

U11
U11 Paul
18.00 - 19.15
Terrein B1

U10J
Terrein C1
18.30 - 19.30

U13 Michel
U13
19.00 - 20.30
Terrein B2/D

U13 Niels
U13
19.00 - 20.30
U13 Niels Terrein B2/D
U10E
U10 Efrem
18.30 - 19.30
Terrein C2

Keepers
Keepers Frank
19.30 - 20.00
Terrein E/D

U15
U15
19.30 - 21.00
Terrein B1

U17
U17
19.30 - 21.00
Terrein B2
19.00
U13 Michel
U13
19.00 - 20.30
Terrein B2

U13 Niels
U13
19.00 - 20.30
Terrein B2/D
20.00

Maandag

Dinsdag

  • U12
    18.00 - 19.00
  • U11
    18.00 - 19.15
  • U10J
    18.30 - 19.30

Woensdag

  • U8
    17.00 - 18.00
  • U6
    18.15 - 19.15
  • U7
    18.15 - 19.15
  • U10E
    18.30 - 19.30
  • Keepers
    19.30 - 20.00
  • U15
    19.30 - 21.00
  • U17
    19.30 - 21.00

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U6
U6
18.15 - 19.15
Terrein C1
19.00

Woensdag

  • U6
    18.15 - 19.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U7
U7
18.15 - 19.15
Terrein C2
19.00

Woensdag

  • U7
    18.15 - 19.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
U8
U8 Kevin
17.00 - 18.00
U8
U8 Kevin
17.00 - 18.00

Maandag

  • U8
    17.00 - 18.00

Woensdag

  • U8
    17.00 - 18.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U10E
U10 Efrem
18.30 - 19.30
Terrein C2
U10E
U10 Efrem
18.30 - 19.30
Terrein C2
19.00

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U10J
Terrein C1
18.30 - 19.30
U10J
Terrein C1
18.30 - 19.30
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U11
U11 Paul
18.00 - 19.15
Terrein B2
U11
U11 Paul
18.00 - 19.15
Terrein B1
19.00

Dinsdag

  • U11
    18.00 - 19.15

Donderdag

  • U11
    18.00 - 19.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U12
Terrein B2
18.00 - 19.00
U12
Terrein B2
18.00 - 19.00

Dinsdag

  • U12
    18.00 - 19.00

Donderdag

  • U12
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
U13 Michel
U13
19.00 - 20.30
Terrein B2
U13 Michel
U13
19.00 - 20.30
Terrein B2/D
20.00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
U13 Niels
U13
19.00 - 20.30
Terrein B2/D
U13 Niels
U13
19.00 - 20.30
U13 Niels Terrein B2/D
20.00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
U15
U15
19.30 - 21.00
Terrein B1
U15
U15
19.30 - 21.00
Terrein B1
20.00

Woensdag

  • U15
    19.30 - 21.00

Vrijdag

  • U15
    19.30 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
U17
U17
19.30 - 21.00
Terrein B2
U17
U17
19.30 - 21.00
Terrein B2
20.00

Woensdag

  • U17
    19.30 - 21.00

Vrijdag

  • U17
    19.30 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Keepers
Keepers Frank
19.30 - 20.00
Terrein E/D
Keepers
Keepers Frank
19.30 - 20.00
Terrein E/D

Woensdag

Vrijdag

No events available!