Trainingsschema 2017-2018

Behoudens wijzigingen gecommuniceerd door de trainer, vind je hieronder het trainingsschema van de verschillende jeugdploegen.

U6 Davy, U7 Christophe, U8 Dirk, U9 Kevin, U11A Jimmy, U11B Efrem, U13A Paul, U13B Yannick, U15 Niels, U17 Bert


Selecteer hieronder de ploeg om de trainingsmomenten te zien:

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
U9
U9
17.00 - 18.00
Terrein C2
U9
U9
17.00 - 18.00
Terrein C2
18.00
U13A
U13 Paul
18.00 - 19.15
Terrein B2

U13 B
U13 Yannic
18.00 - 19.15
Terrein B2

U8
U8 Dirk
18.15 - 19.15
Terrein A/D

U11A
U11 Jimmy
18.30 - 19.30
Terrein B1
U6
U6
18.00 - 19.00
Terrein C1

U7
U7
18.00 - 19.00
Terrein C2

U11B
U11 Efrem
18.30 - 19.30
Terrein B2

Keepers
Keepers Frank
19.30 - 20.00
Terrein E/D

U17
U17
19.30 - 21.00
Terrein B2
U13A
U13 Paul
18.00 - 19.15
Terrein B2

U13 B
U13 Yannick
18.00 - 19.15
Terrein B2

U8
U8 Dirk
18.15 - 19.15
Terrein A/D

U11A
U11 Jimmy
18.30 - 19.30
Terrein B1

U15
U15
19.00 - 20.30
Terrein C1-C2
U11B
U11 Efrem
18.30 - 19.30
Terrein B2

Keepers
Keepers Frank
19.30 - 20.00
Terrein E/D

U17
U17
19.30 - 21.00
Terrein B2
19.00
U15
U15
19.00 - 20.30
Terrein B1
20.00

Maandag

  • U9
    17.00 - 18.00
  • U15
    19.00 - 20.30

Dinsdag

  • U13A
    18.00 - 19.15
  • U13 B
    18.00 - 19.15
  • U8
    18.15 - 19.15
  • U11A
    18.30 - 19.30

Woensdag

  • U9
    17.00 - 18.00
  • U6
    18.00 - 19.00
  • U7
    18.00 - 19.00
  • U11B
    18.30 - 19.30
  • Keepers
    19.30 - 20.00
  • U17
    19.30 - 21.00

Donderdag

  • U13A
    18.00 - 19.15
  • U13 B
    18.00 - 19.15
  • U8
    18.15 - 19.15
  • U11A
    18.30 - 19.30
  • U15
    19.00 - 20.30

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U6
U6
18.00 - 19.00
Terrein C1

Woensdag

  • U6
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U7
U7
18.00 - 19.00
Terrein C2

Woensdag

  • U7
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U8
U8 Dirk
18.15 - 19.15
Terrein A/D
U8
U8 Dirk
18.15 - 19.15
Terrein A/D
19.00

Dinsdag

  • U8
    18.15 - 19.15

Donderdag

  • U8
    18.15 - 19.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
U9
U9
17.00 - 18.00
Terrein C2
U9
U9
17.00 - 18.00
Terrein C2

Maandag

  • U9
    17.00 - 18.00

Woensdag

  • U9
    17.00 - 18.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U11A
U11 Jimmy
18.30 - 19.30
Terrein B1
U11A
U11 Jimmy
18.30 - 19.30
Terrein B1
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U11B
U11 Efrem
18.30 - 19.30
Terrein B2
U11B
U11 Efrem
18.30 - 19.30
Terrein B2
19.00

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U13A
U13 Paul
18.00 - 19.15
Terrein B2
U13A
U13 Paul
18.00 - 19.15
Terrein B2
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
U13 B
U13 Yannic
18.00 - 19.15
Terrein B2
U13 B
U13 Yannick
18.00 - 19.15
Terrein B2
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
U15
U15
19.00 - 20.30
Terrein B1
U15
U15
19.00 - 20.30
Terrein C1-C2
20.00

Maandag

  • U15
    19.00 - 20.30

Donderdag

  • U15
    19.00 - 20.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
U17
U17
19.30 - 21.00
Terrein B2
U17
U17
19.30 - 21.00
Terrein B2
20.00

Woensdag

  • U17
    19.30 - 21.00

Vrijdag

  • U17
    19.30 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Keepers
Keepers Frank
19.30 - 20.00
Terrein E/D
Keepers
Keepers Frank
19.30 - 20.00
Terrein E/D

Woensdag

Vrijdag

No events available!