RDZ Tornooi 2018

Inschrijvingen ploegen RDZ tornooi 2018

Zaterdag 11/08/18

U8 voormiddag
RDZ
Drieslinter
Zepperen-Brustem
Jong STVV
Neerwinden
Gingelom
Aarschot
U9 namiddag
RDZ
Zepperen-Brustem
Wommersom
Keiberg
Neerwinden
Jeuk
U10 voormiddag
RDZ
Zepperen-Brustem
Hoepertingen
Gravelo
U11 namiddag
Jeuk
TW3000
Zepperen-Brustem
Schaffen
Keiberg
Gravelo

Zondag 12/08/18

U7 namiddag
RDZ
Zepperen-Brustem
Wommersom
Jong Hoegaarden
Jong STVV
Betekom
Jeuk
U12 voormiddag
RDZ
Houtem-Oplinter
Zepperen-Brustem
Bekkevoort
Glabbeek
Jong STVV
Neerwinden
Gingelom
Halle VV
U13 namiddag
RDZ
Houtem-Oplinter
Drieslinter
Zepperen-Brustem
Neerwinden
Aarschot

Wedstrijdschema

Zaterdag 11/08/18

U8 voormiddag

Tijdstip Plein C1 Plein C2
09u30 RDZ – Drieslinter Zepperen-Brustem – Aarschot
10u00 Jong STVV – Neerwinden Gingelom – RDZ
10u30 Drieslinter – Zepperen-Brustem Aarschot – Jong STVV
11u00 Neerwinden – Gingelom RDZ – Zepperen-Brustem
11u30 Drieslinter – Gingelom Aarschot – Neerwinden
12u00 RDZ- Jong STVV /

U10 voormiddag

Tijdstip Plein B1 Plein B2
09u30 / /
10u00 RDZ – Hoepertingen Zepperen-Brustem – Gravelo
10u30 Gravelo – Hoepertingen RDZ – Zepperen-Brustem
11u00 / /
11u30 Zepperen-Brustem – Hoepertingen Gravelo – RDZ
12u00 / /

U9 namiddag

Tijdstip Plein C1 Plein C2
13u00 RDZ – Keiberg Neerwinden – Zepperen-Brustem
13u30 Wommersom – RDZ Jeuk – Keiberg
14u00 Neerwinden – Wommersom Zepperen-Brustem – Jeuk
14u30 Zepperen-Brustem – Keiberg RDZ – Neerwinden
15u00 Jeuk – Wommersom /

U11 namiddag

Tijdstip Plein B1 Plein B2
13u00 Gravelo – Schaffen Keiberg – Zepperen-Brustem
13u30 TW3000 – Gravelo Jeuk – Schaffen
14u00 Keiberg – TW3000 Zepperen-Brustem – Jeuk
14u30 Schaffen – Zepperen-Brustem Gravelo – Keiberg
15u00 Jeuk – TW3000 /

Zondag 12/08/2018

U12 voormiddag

Tijdstip Plein A1 Plein A2 Plein B
9u30 RDZ – Houtem-Oplinter Zepperen-Brustem – Bekkevoort Glabbeek – Jong STVV
10u00 Neerwinden – Gingelom Halle VV – Houtem-Oplinter RDZ – Zepperen-Brustem
10u30 Bekkevoort – Glabbeek Jong STVV – Neerwinden Gingelom – Halle VV
11u00 Zepperen-Brustem – Jong STVV RDZ – Bekkevoort Houtem-Oplinter – Glabbeek
11u30 Neerwinden – Halle VV Gingelom – RDZ /

U7 namiddag

Tijdstip Plein C1 Plein C2
12u00 RDZ – Wommersom Zepperen-Brustem – Jeuk
12u30 Jong Hoegaarden – Jong STVV Betekom – RDZ
13u00 Wommersom – Zepperen-Brustem Jeuk – Jong Hoegaarden
13u30 Jong STVV – Betekom RDZ – Zepperen-Brustem
14u00 Wommersom – Jeuk Betekom – Jong Hoegaarden
14u30 / Jong STVV – RDZ

U13 namiddag

Tijdstip Plein A Plein B
12u30 RDZ – Houtem-Oplinter Zepperen-Brustem – Neerwinden
13u00 Drieslinter – Houtem-Oplinter Aarschot – Neerwinden
13u30 RDZ – Drieslinter Zepperen-Brustem – Aarschot
14u00 / /
14u30 2e Reeks A – 2e reeks B 3e reeks A – 3e reeks B
15u00 1e reeks A – 1e reeks B /

Schema