RDZ Tornooi 2017

Inschrijvingen ploegen RDZ tornooi 2017

Zaterdag 12/08/16

U8 voormiddag
Bekkevoort
Neerwinden
Houtem-Oplinter
Zepperen-Brustem
Glabbeek
Drieslinter
U9 namiddag
RDZ
Zepperen-Brustem
Linden
Keiberg
Gravelo
Rupel-Boom
U10 namiddag
Zepperen-Brustem
Budingen
Betekom
Vissenaken
U11 voormiddag
RDZ1
RDZ2
Neerwinden
Halle VV
Zepperen-Brustem
Gingelom
Betekom
Jong Hoegaarden

Zondag 13/08/16

U7 voormiddag
RDZ
Houtem-Oplinter
Zepperen-Brustem
Gravelo
U12 voormiddag
Neerwinden
Zepperen-Brustem
RDZ
U13 namiddag
RDZ
Neerwinden
Jong STVV
TW3000
Gravelo
Aarschot
U8 namiddag
RDZ
Keiberg
Hoepertingen
Gingelom
Jong Hoegaarden

Wedstrijdschema

Zaterdag 12/08/16

U8 voormiddag (speelduur 20 minuten)

Tijdstip Plein C1 Plein C2
09u30 Bekkevoort – Neerwinden Zepperen-Brustem – Glabbeek
10u00 Houtem-Oplinter – Bekkevoort Drieslinter – Zepperen-Brustem
10u30 Neerwinden – Houtem-Oplinter Glabbeek – Drieslinter
11u00 Bekkevoort – Zepperen-Brustem Neerwinden – Glabbeek
11u30 Houtem-Oplinter – Drieslinter /

U11 voormiddag (speelduur 20 minuten)

Tijdstip Plein B1 Plein B2
09u30 RDZ1 – Neerwinden Zepperen-Brustem – Betekom
10u00 Gingelom – Jong Hoegaarden RDZ2- Halle VV
10u30 Neerwinden – Zepperen-Brustem Betekom – RDZ1
11u00 Halle VV- Gingelom Jong Hoegaarden – RDZ 2
11u30 Zepperen-Brustem – RDZ1 Betekom – Neerwinden
12u00 RDZ2 – Gingelom Halle VV – Jong Hoegaarden

U9 namiddag (speelduur 20 minuten)

Tijdstip Plein C1 Plein C2
13u00 RDZ – Linden Rupel-Boom – Keiberg
13u30 Gravelo – RDZ Zepperen-Brustem – Rupel-Boom
14u00 Linden – Gravelo Keiberg – Zepperen-Brustem
14u30 Rupel-Boom – RDZ Linden – Keiberg
15u00 Gravelo – Zepperen-Brustem /

U10 namiddag (speelduur 20 minuten)

Tijdstip Plein B1 Plein B2
13u30 Budingen – Zepperen-Brustem Betekom – Vissenaken
14u00 Betekom – Budingen Vissenaken – Zepperen-Brustem
14u30 / /
15u00 Vissenaken – Budingen Zepperen-Brustem – Betekom

 

Zondag 13/08/2017

U7 voormiddag (speelduur 20 minuten)

Tijdstip Plein C1 Plein C2
10u00 RDZ – Gravelo Houtem-Oplinter – Zepperen-Brustem
10u30 RDZ – Houtem-Oplinter Gravelo – Zepperen-Brustem
11u00 / /
11u30 Zepperen-Brustem – RDZ Gravelo – Houtem-Oplinter

U8 namiddag (speelduur 20 minuten)

Tijdstip Plein C1 Plein C2
13u00 Keiberg – Gingelom RDZ – Jong Hoegaarden
13u30 Hoepertingen – Keiberg Gingelom – RDZ
14u00 Jong Hoegaarden – Hoepertingen /
14u30 RDZ – Keiberg Gingelom – Jong Hoegaarden
15u00 / Hoepertingen – RDZ

U13 namiddag (speelduur 20 minuten)

Tijdstip Plein A Plein B
13u00 RDZ – Jong STVV Neerwinden – TW3000
13u30 Jong STVV – Aarschot TW3000 – Gravelo
14u00 Aarschot- RDZ Gravelo – Neerwinden

Eindronde

14u30 2e reeks A – 2e reeks B 3e reeks A – 3e reeks B
15u00 1e reeks A – 1e reeks B Finalewedstijd voor de beker

Schema