Overzicht ploegen

Seizoen 2018-2019

Voor het seizoen 2018-2019 werken we maar liefst met 10 jeugdploegen!

U7, U8, U9, U11, U12, U13, U15a, U15b, U17a en U17b


Trainers Jeugd

Bert Morren

TVJO
Grote Steenweg 22 3440 Zoutleeuw bertmorren.voetbal@outlook.com &nbs...

Dirk Nellissen

U15, Foot-Pass en Tornooi deelnames
U15, Foot-Pass en Tornooi deelnames Nieuwstraat 18 3440 Zoutleeuw di...

Efrem Everaerts

U12
efrem.everaerts@telenet.be

Davy Beelen

U7
sandy.renquin@telenet.be

Christophe Galante

U8
christophe.galante@telenet.be

Mario Vermaelen

U8
mario.vermaelen@limaservices.be

Sven Duchêne

U9
sven.duchene@hotmail.com

Davy Goossens

U10 en Doelmannen Senioren
davy.nathalie@hotmail.com

Ruiz Vargas

U13
don_ruiz@hotmail.com

Pascal De Dier

U17A
pascaldedier@skynet.be

Serge Lattinne

U17B
serge.lattinne@skynet.be

Paul Joris

U11
U11 trainer, Hoofd scouting en Middenbouwcoördinator dswvlabra@gmail.com

Niels Lenaerts

U15a
niels.lenaerts@arjohuntleigh.com

Frank Celis

Doelmannen
celis.frank@telenet.be