Overzicht ploegen

Seizoen 2015-2016

Voor het seizoen 2015-2016 werken we maar liefst met 12 jeugdploegen!

U6, U7, U8, U10a, U10b, U11a, U12, U13a, U13b, U15 en U17


Trainers Jeugd

Bert Morren

TVJO en U15
Grote Steenweg 22 3440 Zoutleeuw bertmorren@telenet.be   TVJO ...

Dirk Nellissen

U7, Foot-Pass en Tornooi deelnames
U7, Foot-Pass en Tornooi deelnames Nieuwstraat 18 3440 Zoutleeuw dir...

Tim Thiry

TVJO
TVJO tim_thiry@hotmail.com

Kevin Milis

U8
kevinmilis@hotmail.com

Yannick Mommen

U12
yannick.mommen@hotmail.com

Efrem Everaerts

U10
efrem.everaerts@telenet.be

Davy Beelen

U6
sandy.renquin@telenet.be

Ronny Hespeel

U6
hespeel@hotmail.be  

Jimmy Bogaerts

U10
Jimmy_bogaerts@hotmail.com

Paul Joris

U11/Scouting
U11 trainer, Hoofd scouting en Middenbouwcoördinator dswvlabra@gmail.com

Niels Lenaerts

U13
niels.lenaerts@arjohuntleigh.com

Michel Mombaerts

U13
michel.mombaerts@skynet.be

Leo Raets

U17
leo.raets68@gmail.com

Frank Celis

Doelmannen
celis.frank@telenet.be