Overzicht ploegen

Seizoen 2017-2018

Voor het seizoen 2017-2018 werken we maar liefst met 10 jeugdploegen!

U6, U7, U8, U9, U11a, U11b, U13a, U13b, U15 en U17


Trainers Jeugd

Bert Morren

TVJO en U17
Grote Steenweg 22 3440 Zoutleeuw bertmorren@telenet.be   TVJO ...

Dirk Nellissen

U8, Foot-Pass en Tornooi deelnames
U8, Foot-Pass en Tornooi deelnames Nieuwstraat 18 3440 Zoutleeuw dir...

Kevin Milis

U9
kevinmilis@hotmail.com

Yannick Mommen

U13 B
yannick.mommen@hotmail.com

Efrem Everaerts

U11 B
efrem.everaerts@telenet.be

Davy Beelen

U6
sandy.renquin@telenet.be

Christophe Galante

U7
christophe.galante@telenet.be

Jimmy Bogaerts

U11 A
Jimmy_bogaerts@hotmail.com

Paul Joris

U13 A
U11 trainer, Hoofd scouting en Middenbouwcoördinator dswvlabra@gmail.com

Niels Lenaerts

U15
niels.lenaerts@arjohuntleigh.com

Frank Celis

Doelmannen
celis.frank@telenet.be